Bydlení v prostorách, které jsou v suterénu a jsou inzerovány jako komerční.

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat jestli je možné dočasné bydlení v pronajatých prostorách, které jsou inzerovány jako komerční. Jedná se mi o to vyřešit dočasné bydlení na cca 6 měsíců v době stěhování. Vše co jsem sehnal v dané lokalitě a hlavně přijatelné ceně jsou pouze suterénní prostory, které realitka inzeruje jako komerční - dříve používáno nějakou firmou pro provoz eshopu. Mají všechno včetně koupelny. Tak bych potřeboval zjistit, jestli je možné je použít k dočasnému bydlení, nebo jestli je podmínka pouze komerční využití.
děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Pokud uzavřete řádnou smlouvu a platíte nájem, tak oficiálně zde bydlet sice nemůžete, ale přespávat určitě ano.

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím s Drapem.
Samo, že záleží na majitelích, ale pokud jsou normální, budete plati včas a nebudete dělat nepříjemnosti, nebudou mít důvod pobyt znepříjemňovat.
Také jsem to tak pře lety řešila. V koutku jsem za závěsem přespávala a vedle v místnosti pracovala. Umývárna byla vedle, "téměř" nic mi nechybělo :).

Bronzový

Záleží na tvých nárocích.Před válkou poskytovala moje babička ubytování na půdě i ve sklepě.Nikde se sice nedalo topit,vodovod v patře na chodbě,stejně jako záchod,ale ti lidé tam bydleli.Zemřela před půl stoletím,takže ji neodsuzuji,ale byla to skutečnost.Takže klidně můžeš bydlet v suterénu.Nebo si se nevšiml u starých domů,že mají i pod úrovni chodníku normální okna?

Stříbrný

anonyme, pokud myslíte právně, tak určitě nikoliv!!
ale ze zkušenosti tvrdím, že ano!!!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.