Pokročilý

Bydleli byste raději na zámku, nebo ve velké vile?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Záleží na tom, v jakém postavení bych bydlela. Pokud jako ta poslední služtička v kuchyni, pak bych to vážila. Pokud jako zámecká paní, no ještě by se vidělo, co by to bylo za zámek a jak by vypadal zámecký pán.

Další odpovědi:

Zlatý

Ani v jednom. Můj sen je : http://www.novopacko.cz/…
==================
Drape, ne že bych nevěřil, ale rád bych viděl nově postavenou roubenku. Na netu je jich spousta, to ano, ale vidět práci, kterou zhotovil jeden z nás....

Zlatý

Jsem šťastná, že mě nepotkalo ani jedno. Velké prostory, topení, údržba. A já říkám: Čím více místností v domě, tím méně lásky v lidech. :-))

Bronzový

Bydlení ve vlastním 3+1 (společenství vlastníků) také má výhody - nemuset se o nic starat jen platit údržbu.

Zlatý

Pokud máš finance na provoz a údržbu je to jedno. Neplatíš sice nájem, ale zkus si zjistit náklady na provoz a údržbu.

Zlatý

Bydlím, v poměrně dost velké vile. V zámku bych nechtěl bydlet už jen z důvodů údržby a úklidu. Roubenku, což je sen barbakana jsem před koncem roku dostavěl.

Pokročilý

Žít na zámku/hradě v dnešní době znamená dělat tam správce, starat se o něj, apod. Bydlet dnešní době ve velké vile je řekla bych, skoro normální, v Česku je velké množství vil. Takže v dnešní době asi brala velkou vilu a na zámek/hrad na prohlídku. V minulosti vily nebyly, takže tam jednoznačně zámek/hrad klidně bych tam byla aj za služenou nebo tak

Zlatý

Ani tam a ani tam.
Ale tá krása dýchať nikým nerušený čistý vzduch, počúvať ticho nerušené civilizačnými a susedskými zvukmi, v zrúcanine starého hradu, kam ani turisti nechodia, to je k nezaplatenie.

Bronzový

ani v jednom.stčí maly domeček,2plus kk a slouži mik mé spokojenosti.nechci sloužit já,velkému domu.chci žít.takže utulny,maly domeček,se zahrádkou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 924
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.