Avatar uživatele
anonym

Budu mít nárok na ošetřování člena rodiny,když se manželka vrátí z nemocnice po operaci kýčle?

Doplňuji:
Jde mi jen o první dny,co bude doma!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, Pájo před 4516 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

To záleží na lékaři, jak to posoudí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
MILAN1961

Zkusit to můžete,ale to záleží na stupni nemohoucnosti.Já jsem se staral o otce,musel jsem mu dělat jídlo,koupat,u­klízet,nakupo­vat atd…a stejně mi to zamítly,že nespadá do určité skupiny nemohoucnosti.
Doplňuji:
Na paragraf byste nárok mít měl.

Upravil/a: MILAN1961

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lexx

Projednej s personalistou ale měl bych obavy o to žádat s vidinou nepotřebnosti a nezaměstnanosti. Doba je zlá, zaměstnavatel se chytá každé příležitosti jak člověka vyrazit z práce. No, možná u Vás je to lepší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Po operaci má nárok a také zřejmě bude na rehabilitaci tak na 2 měsíce a pak už bude moc pomalu se obstarat , takže pochybuji , že budete mít nárok .
Maminka byla na operaci kyčle a po 2 měsících , si už dovedla vše sama udělat

maminku převezli hned z nemocnice do rehabilitační­ho ústavu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Hanulko,lékař mi povídal,že manželku doveze domů sanitka cca 10 dnů po operaci! Ty píšeš,že Tvoji maminku převezli hned po operaci.To mi je nějaké divné!

před 4516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kerberus

Barbakane, zdá se mně to divné.
Moje kolegyně byla na stejné operaci. Sanitka ji z nemocnice vezla rovnou do ústavu. Protože bydlí sama, z bytu jí řidič sanitky vyzvedl tašku s oblečením, které potřebovala pro pobyt v ústavu. Po návrahu (už nevím, jak dlouho trvala reehabilitace) byla schopná postarat se o sebe sama.

Stejně na tom byla i moje sousedka – saniťák ji vyzvedl připravenou tašku, zavezl rovněž do rehabilitačního ústavu.

Kdyby manželku nechali po operaci doma, co byste s ní dělat, musí se naučit chodit, protože operovanou nohu nemůže hned zatěžovat.

před 4516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Kerberus,toto jsem zrovna četl na netu: pacientů s obtížným nácvikem chůze nebo omezenou
hybností je výhodná ústavní rehabilitace nebo komplexní lázeňská léčba.

před 4516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Zapoměl jsem vložit odkaz tedy teď tak činím : http://is.muni­.cz/th/106938/lf_b/Spe­cialni_cast.pdf

před 4516 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek