lukas1912

Bude vám vadit, když se budou prodávat vysavače s maximálním příkonem 900 W?

Chci slyšet vaše názory, děkuji.

Hlasujte v anketě

Odpovědi
mosoj

ne

Mám Zellmer 1200 W a Zelmer 600W. Při úklidu nevidím žádný rozdíl. Oba vysávají bezvadně, včetně pohonu rotačního kartáče. Ten 600W je tišší.

Hlada

ano

Jsem proti jakémukoli byrokratickému omezování trhu a podnikání.
EU = RVHP

Bakalář 51

ne

autacek

ano

Výkon ve vysávání se projevit někde musí, tak že lze předpokládat, že se ten slabší bude muset vysávat déle, aby vyluxoval stejné množství prachu, kdy přepočteno na cenu lidské práce a smysluplnější odborné činnosti, kterou by člověk mohl za ušetřený čas dělat, se o žádnou úsporu nejedná. A chcete-li namítnout, že ten čas navíc na vysávání nestojí za řeč, tak ano, tímto pohledem ani ta úspora na elektřině není v celkové spotřebě domácnosti nijak významná.

Kepler

ano

To zas jednou Brusel přišel s pěknou kravinou. Připadá mi to jako naplnění kolečka pískem. Lopatou to mám hned, rukama to bude trvat dlouho. Práci ale vykonám stejnou. Žádná úspora se konat nebude.

dubraro

ano

Bude mi vadit, že se budou prodávat vysavače, které nevysávají.

cechacek

ano

Lukas buďte rád nebýt kvalitního Bruselu, tak nevíme co je správné a co je špatné

marci1

ne

Ani ne, spíše mě zaujalo, že budou dražší. 🙂