Elfka Andy

Budou se natáčet další díly „Eragona“?

Už několik let ujíždím na Odkazu dračích jezdců. První díl, Eragon, byl zfilmován, ale je to už dost dlouho a vůbec se nemluví o pokračování. Všimla jsem si, že na konci mají dost velkou chybu, kdy Arya odjíždí a loučí se s Eragonem, ale v knize odchází společně, aby Eragon dokončil svou „výuku“. Navíc ve filmu chybělo dost postav, které jsou v dalších dílech důležité. Nevíte o tom někdo něco?

Odpovědi
iceT

Kvůli propadu prvního dílu a velkého zklamání fanoušků knih se zatím o pokračování neuvažuje.
Zdroj: https://www.po­radte.cz/spolec­nost/22273-film-eragon-pokracovani.html