zjentek

Budou mít letušky Emirates podobné sexuální fantazie, jako letušky Royal Dutch Airlines anebo podobné větší z Evropy?

Anebo zde budou naopak hodně zásadní rozdíly?

Nejlepší odpověď
elkon

To jsou zase bláboly. Najdi už si konečně ženskou, nebo zajdi tam co mají ty červené lampičky.

Další odpovědi
led

ach, vy záletníku…
Tak vy znáte sexuální fantazie letušky Royal Dutch Airlines anebo podobné větší z Evropy.
Myslíte jenom konkrétně české letušky, nebo letušáka (stewarda) v společnosti Emirates, anebo jenom tak všeobecně teoreticky bez ohledu na barvu bílou, černou, hnědou, žlutou? To nechte na ně…

aliendrone

ANO! A v každé té sexuální fantazii hraje hlavní roli ZJENTEK! 😄
BTW – to, že ve skutečnosti jde o bulimický trik/pomůcku (jak si letušky pomáhají udržet štíhlou linii) jsou jen pomluvy. Určitě je šíří elkon! 😉 😁 😁