majdule

Bude tel.zakoupený přes ebay v Hongkongu fungovat v českém jazyce a přijme naše simkarty?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Já bych to neriskoval a koupil bych si raději z českého obchodu, ale ne z nějakých levných, kde jsou taky problémy s tím, že mobil není určen pro český trh, sám mám špatnou zkušenost. Kup si jej na CZC, Alza, Mall, Cybex, Datart, Elektroworld,…

Když s mobilem něco bude to ho budeš na reklamaci posílat do Honkongu? To tě bude víc stát poštovné než vlastní oprava a nevím, zda to výrobce proplatí náklady na poštovné.

České autorizované servisy ti to neopraví a neoficiální budou mít problém sehnat součástky.

Dále nebude v českém jazyce, protože bude upraven pro Asijský trh. Češtinu by tam možná šlo nahrát v nějakém servisu dodatečně za několik stovek, ale může se zhoršit stabilita, protože bude upraven firmware

Další odpovědi
arygnoc

pokud se jedná o značkový mobil ,lze přehrát firmware (cca 500 Kč).
pokud o neidentifiko­vatelnou značku (klon, většinou made in china), je možné risknou přeinstalaci (pokud dodavatel neuvádí, že čeština tam je). ale risknout.

simkarty přijme.

Elk

Jestli jsi tak bohatá, že si můžeš dovolit kupovat šmejdy nebo přinejmenším věci neidintefikovatelné výroby, tak to zkus.
Já bych si rozhodně raději připlatil!!!

baghira

Na češtinu bych nespoléhal, ale pokud bude anglicky, je to OK, angličtinu se uč, bez češtiny ve světě obstojíš ale bez angličtiny ani ťuk.

Fungovat s naší simkou by měl, GSM je světový standard, otázka je, zda není blokovaný na konkrétního operátora (ale o tom pochybuju).

Kvalita výrobku, to bude ovšem jiná pohádka.