Brigáda-roznos letáků

Měl bych zájem o bigádu(roznos letáků) v Táboře nebo v okolí.Nevíte někdo kde bych ji mohl sehnat?

Nejlepší odpověď
hanulka11

zeptej se v místních marketech

Další odpovědi
Michal Kole

Doplním Hanulku: že markety letáky nedoručují, ty si na to najímají další firmy

Na inzeráty buď opatrný, často jsou za tím různé podfuky, např. když chtějí nějakou platbu předem, pod různými záminkami, např. povinné pojištění, školení,…

Nejvíce rizikové jsou práce od fyzických osob nebo živnostníků, velké firmy s.r.o. nebo a.s. jsou více pod kontrolou a založit s.r.o nebo a.s. za jen za účelem podvodu je trochu složitější než si založit živnostenský list.

(dnes už jako takový živnostenský list není je výpis z živnostenského rejstříku)

aloevera5

Mrkni tady na ty inzerce, třeba tam na něco narazíš.

Jinak různých inzerátů na netu je dost a dost. Hledej!

Zdroj: http://brigady­.onlineprodej­.cz/

hippeace

napiš jim sem http://www.tntpos­t.cz/cz/tnt-post/dorucova­tele/chci-se-stat-dorucovatelem/ boužel se ozívají až za měsíc ale mají malé letáky a docela to vynáší

darmin1

Já roznáším letáky a už je nechci roznášet duvod: bydlím daleko musím chodit do práce. letáky sem roznášela z dočasně než sem si našla práci proto píšu sem jesty jí někdo nechce bydlím v Táboře.