FreddieR

Bratrancův pes má podivnou úchylku

Bratrancův pes žije společně s vykastrovaným kocourem. Vždy, když kocoura uvidí, chytá ho za hřbet a snaží se s ním… No… Spářit. To mi hlava nebere. S tím psem je něco špatně.

Nejlepší odpověď
anonym

Kopulačními pohyby vyjadřují zvířata žijící ve smečkách,tlupách nebo rodinách (tedy nejenom psi) svoji dominanci.Chování psa je tedy naprosto přirozené…:D

Další odpovědi
venkovan

To je v pohodě. je to znak smečky o postavení toho kterého jedince ve smečce. A že je to kocour – když nic jiného není s kým ve smečce soupeřit.

anonym

to není úchylka, venkovan má pravdu, pak už zbývá jen páníčova noha, tak ať radši toho kocoura…:-)))

Alesh

jj, neřeš to, je to jak píše venkovan. Řešil bych to teprve tehdy, až pes začne hoblovat bratrance. 🙂

Ella

víte co je divnější? sestřenka má fenku a ta zas „vojíždí“ polštář jakoby byla pes…