Vlčice777

Boulička na tlapce – Může klíště zarůst?

Moje první otázka.Může klíště zarůst?
Včera jsem si všimla že můj pes má na přední tlapce nad polštářkem(pravá tlapka jakoby nad tím polštářkem nad palcem) bouličku kde byl vidět i hnis a vespod to bylo jako krev takové tmavé,nejprve jsem si myslela že je to klíště,přítel mi potvrdil že to klíště rozhodně není.Takže jsem se rozhodla to vymáčknou,nechtěla jsem ten hnis tam nechat.Nejprve vyteklo trochu hnisu a pak jsem to musela zmáčknout víc a vytekl takový tvrdý hnis a takový černý svinstvo.poto jsem mu to desinfikovala jodisolem,ráno to měl opět nateklý a s hnisem,tak jsem mu to znova vymačkala a ošetřila jodisolem.Ted tam má zase bouličku,ale vypadá bez hnisu.Chci se zeptat,nemá někdo podobnou zkušenost? Nevíte co by to mohlo být? Za jak dlouho boulička zmizí?Co na to mám dávat?

Odpovědi
pondělí

Pravděpodobně se hafík někde napíchl na trn,nebo něco podobně ostrého.
Jak po jodizolu to nesplaskne a hnis stále bude,tak zítra zajdi ke zvěrolékaři a ten tam dá drenáž.Škoda zvířatko trápit a stejně bys tam asi šla,jenže zítra je pátek a nevím jak to u vás máte s víkendem u veteriny,nejen ot.doba,ale i ceny.