haunted

Bolest v levém boku. Prosím pomoc.

Mám již několik měsíců bolest v lévém boku (+/- 10 cm od pasu nahoru), ale poslední měsíc už je to opravdu skoro k nevydržení. Neni to bolest jako taková, jedná se spíše o „pocit“ že tam mam něco navíc a něco na něco tlačí. Je to opravdu nepříjemné a někdy to už i opravdu bolí. Ta bolest je hlavně při sezení a někdy ji mám i při ležení a dnes jse se přistihnul, že mě ta bolest i budí ze spaní a neustále se převracím.

Byl jsem již u několika lékařů ale všichni mi řekli jedno a to samé: my nevíme, pošleme Vás dále.

Od doktorů vím, že: Žebra jsou v pořádku,žádné naštípnuté ani zlomené, není to chirurgického rázu, neni to ani od páteře, hmatem tam nic není, jediné co mi bylo zjištěno je hraniční velikost sleziny ale tam jsem byl ujištěn ze na člověka jako jsem já to je skoro normální a nemám mít obavy. Nezabírají ani tabletky na snížení bolesti a zánětu (Dolmina 50).

Pokud někdo víte o jaký problém se jedná a jak jej řešit budu velice rád.

Děkuji

Nejlepší odpověď
baghira

Pokud objektivní nález není žádný, mohla by být příčina psychosomatická. Zkuste si vygooglit nějakého psychoterapeuta, který se tím zabývá (já nějaký kontakt mám, ale je to na Moravě, když tak soukromě).

Další odpovědi
Nikkol

Mívala jsem takové problémy od cvičení. A také od špatného trávení ( zácpa) Zkuste více vlákniny a upravit životosprávu.