Rokio

Bojíte se více rotvajlera, nebo pitbula?

Pokud by na vás vyběhnul jeden z těchto dvou zástupců psích ras, kterého plemena byste se báli více?

Odpovědi
mosoj

Já se bojím vola na silnici. Pitbulové ani rotvajleři obyčejně neřídí.

Drap

Obecně se psů nebojím. Pokud je pes jen trochu normální, tak si s ním lehce poradím. Nemám strach že by mne napadl. V nějaké extrémní situaci, kdy by byl pes z nějakého důvodu rozhozený a ze strachu útočit, tak je to úplně jedno co je to za rasu. Pokousat dovede každý. Většina rotvajlerů i pitbulů jsou převážně neškodní mazlíci, pokud nedostanou povel.

ivzez

Já se nebojím jenom nafukovacích a plyšových psů.
U živých nerozlišuji → bojím se všech.