Godzilla001

Bojím se Samary

Nedávno jsem se koukala na horor KRUH když jsem byla sama doma a od té doby se hrozně bojím :( co s tím ?

Nejlepší odpověď
badisko

nedivej se na horory …

Další odpovědi
Anette

koukni se na Scary Movie 3, to je parodie na kruh a ze Samary si tam dělají srandu,tak třeba ti to pomůže :D

marci1

Teď je už pozdě. Horory opravdu nejsou pro 12leté děti. Já se na tento žánr také nedívám, protože by se mi o tom zdálo. Doporučuji se dívat spíše na komedie. 🙂

Damiana

Koukni se na japonský originál. Tam není Samara, ale Sadako. Pak teprve budeš vědět, co je to strach!
A nebo radši ne. Líbí se mi návrh Anette:-)

briketka10

:DD

badisko

no jeste doplnim uvedom si svuj strach ..je strach zdravy a strach destuktivni ..ten prvni tedy zdravy je jit po setmeni temnym parkem ..a ten druhy je bat se bubaku pod posteli …