Miki254

Co říkáte na to, jak nyní výrazně stoupat hodnota Bitcoinu? Co vy na to? Vlastníte Bitcoin, nebo s ním obchodujete?

Bitcoin na vysokých otáčkach

co říkáte na to jak nyní výrazně suplovat hodnota bicoinu? Od dneška rána má hodnotu 12,6K dolarů a prý dokonce roku má jeho hodnota stoupnout na 21K.
Co vy na to? Obchodujete nebo vlastníte bitcoin?

zdroj: https://www.kryp­tonovinky.com/fe­rova-cena-bitcoinu-na-konci-roku-podle-mayer-multiple-21-000/

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nemám bitcoin

Bitcoin ani jiné kryptoměny nemám ani neobchoduju právě z důvodu vysoké volatility. Stejně prudké jsou totič také pády: např. v lednu 2018 byl BTC za 16000 USD a za měsíc už jen za 8000 …

Zdroj: https://www.kur­zy.cz/komodity/bit­coin-graf-vyvoje-ceny/usd-2-roky?dat_fiel­d=01.01.2018&dat_fi­eld2=25.02.2018

Další odpovědi
Drap

Mám bitcoin

Něco málo mám. Nelze takto bez znalosti problematiky další vývoj odhadovat. Uvidíme

DoTazatel

Nemám bitcoin

Rokio

Mám bitcoin

Mám 0,03 Bitcoinu. Až jeho hodnota výrazně klesne, budu nakupovat. Teď aktuálně držím.

kelley

Nemám bitcoin

annas

Nevím, co je suplovat hodnota.

quentos

Odhadl jsem to na „stoupat“ (automatická oprava), snad to tak tazatel myslel…