Aquamen

Bezdrátově jsem připojil PC k TV a obraz na TV se zpomalí. Co s tím?

Dobrý den, mám tento pc: https://notebo­oky.heureka.cz/a­sus-gl703ge-ee047t/?fbcli­d=IwAR1YPMCVLRmC83XCR­rZOebCNLshTjZn3Un­BGGGiKgfhm4qUr­dN8fovkz1GA
Ihned když připojím PC k TV tak se obraz v TV zpomalí na sekundu. Jakože když hraji na PC jede vše normálně i když to jede bezdrátově ale v TV to jede strašně pomalu stejně i tak když jedu přes kabel HDMI. Nevím v čem může být problém..

Odpovědi
aliendrone

Na straně notebooku nevidím problém. Jako první by přišlo na to wifi, ale když píšeš, že to dělá i při přenosu přes HDMI, tak to bude nějspíš nějaká potíž s televizí (za předpokladu, že samotný kabel je OK). Zkus to na jiné TV, uvidíš. ;) :)

Dochy

Nějak si nedokážu představit ten „zpomalený“ obrac. Můžeš upřesnit?