Ivetka303

benátky autobusem

Máte někdo zkušenost s tím, jak dlouho se jede do Benátek autobusem – přes cestovky? Na internetu si můžu najít, jak je to daleko, ale čas autobusem neodhadnu.. děkuji
Doplňuji:
Doplňuji : Z Brna
V CK mi řekli, že to je 12 hodin… tak přemýšlím, že je to dost dlouho,na to jak je to krátká trasa.. to bude těma jejich přestávkama

Odpovědi
hanulka11

Jela jsem 2× kdysi,ale vzdálenost je jistě stále stejná – myslím, že se nám Benátky nepřiblížily – jeli jsme 12 hodin s maličkými pauzami

lukas.zmizik

Pojedu teď několikrát jednodenní zájezd do benátek. Hlavně by to chtělo vědět odkud. Tak že když to spočítám z brna, výjde to na cca 10 hodin i s přestávkama a je to furt po dálnici.
Doplňuji:
v CK dávají rezervu anebo dělají asi nějak delší pauzy na wc. já to říkám jako řidič a počítám s tím, že není na cestě žádný problém. Takovou trasu pojedou dva řidiči, tak že nejsou povinni dělat 45 minut přestávku.

anonym

Autobusem 11 hodin, autem se to dá zvládnout za 8 (z Brna).