Dados

Battlefield 3-změna kamufláže

Zdravím, nevíte kde se dá v battlefieldu 3 změnit kamufláž vojáka ? Díky za odpověď

Odpovědi
anonym

Doporučuji si koupit vojenské oblečení, zbraň airsoft a vyrazit s kamarády hrát venku airsoft.

LuK4S3k CZ

Já tu hru nehraju protože kdybych ji spustil tak my by se mi v nejlepším případě spálil počítač. Ale skus na nějakém serveru najít OP (Administrátora) on určitě bude vědět, já vždy když si nevím na nějaké hře rady optám se ho oni vždy poradí.
Doplňuji:
Né Tak my by se mi ale Tak by se mě v nejlepší … Udělal jsem tam jakousi trapnou chybu.