Pokročilý

Baterie do foťáku-kvalita a výdrž

Dobrý den. Potřebuji poradit s koupí baterií do foťáku, druh AA 1,5V dobíjecí a dlouhá životnost a výdrž, aby se rychle nevybíjely prostě aby dlouho fungovaly

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Sanyo Enelope, GP Recyko, Philips Infinium .
Aku nové generace s minimálním samovybíjecím efektem. Běžně se dají používat i po půl roce ležení. Kapacita 2 050 mAh, ale na tu nekoukejte. Ony ty 2 500 mAh ji stejně většinou nemají a navíc se vám za týden vybijí.

Pod 200 snímků to jít nemůže spíš 300 a více. Záleži na fotáku a kolikrát použijete blesk, jak často fotky prohlížíte atd, atd.
Rozlišení fotky má na výdrž AKU nepostřehnutelný vliv.

Další odpovědi:

Zlatý

Mám "solid 1500" již tři roky a nafotím cca 70 fotek nejvyššího rozlišení na jedno nabití.

Zlatý

V současné době jsou nejlepší Sanyo Eneloop 2000mAh, které se vyznačují mimořádně nízkým samovybíjením, což je právě důležité u fotoaparátu, který se používá občas a zpravidla když je potřeba, tak jsou akumulátory vybité. Tyto akumulátory procházejí také úspěšně v testech životnosti. Akumulátory vyšší kapacity než 2Ah mají zpravidla nižší životnost.

Pokročilý

Já používám GP 1300 a nestěžuji si. Sice to určitě nejsou ty nejkvalitnější a nejlepší na trhu, ale mám je už docela dlouho a pořád ještě se je nechystám vyměnit :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.