Pokročilý

Barva očí a stíny

Poradil by mi tu někdo (pokud možno někdo, kdo se tím zabývá) jak se nalíčit, když mám modré oči a černé vlasy? jak zvolit barvu stínů na oči??
Doplňuji:
Je to pouze jen na každodenní nošení, nijak zvláštní akce, jen by mě zajímalo jaký barvy se ke mně hodí

Odpovědi:

Zlatý

Jaké bude oblečení a pro jakou příležitost? Pouze na den do školy či práce? nebo na večertní akci?
Doplňuji:
Pokud to má být universální k různým oblečení, pak je ideální současný trend, který již přetrvává nějakou dobu.
Prosazuje se tzv."nahé" líčení. Tj. takové, které není moc výrazné a na první pohled moc vidět. Oko je ale pěkně upravené.
Odstíny béžových, zlatých apod.barev.
Výraznější je kouřové líčení. Od světlé po tmavší šedou.
Linky ve vhodné barvě.
Platí zásady - vnitřní koutky světlé, vnější tmavší.
Stíny pečlivě vystínovat, aby přechody barev byly neohraničené, ale prolínaly se.

Zlatý

Nezáleží jen na barvě očí a vlasů, ale i na tónu pleti a stylu tvého oblečení. Myslím, že nahým líčením vždy zaboduješ, jen pozor, ač vypadá jednoduše, vyžaduje velkou preciznost a hlavně bezchybou pleť. Hodně se v něm hraje se stínováním různými tóny béžové a hnědé a to vyžaduje jistý cvik.
Jestli ti mohu doporučit vyhni se modrým stínům - je to již překonané klišé, používat barvy líčidel podle odstínu duhovky, tak tvoje oči nikdy nevyniknou. Naopak krásně je rozzáří odstíny fialkové, měděné - ale s tou opatrně, abys neměla "těžká" víčka. Zemité tóny se krásně hodí k modrým očím, pokud máš odvahu v kurzu je i jasně oranžová (na léto). Nádherně také vypadají jen tenounké oční linky a šťavnaté, jahodové rty.
Zkus se podívat na You Tube, zadej si nějaký ten Nude Make-up a uvidíš. :-)

šedou nic nezkazíš, jde ti k očím,podle toho taky oblečení

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.