zanet

Autonehoda

dobry den,chci se zeptat cizi osoba nam prejela autem syna,ktery zemrel.z jeji zakinne pojistky,nam ma byt vyplaceno odskodne.chci se zeptat zdali,tyto penize musim po pojistovne vymahat sama,nebo to poslou automaticky.po vyneseni rozsudku. dekuji za odpoved.

Odpovědi
standa

Měli by to poslat ´automaticky´ a trvá to relativně dlouho…, takže po 1–2 měsících by se na vašem místě telefonicky zeptal.

cukrar

v rosudku je to napsané!!!?

zarizeno

Bližší informace o odškodnění se dozvíte na webu: www.zarizeno.eu
A nebo kontaktujte infolinku: 774 55 11 79.
Zdarma můžete prokonzultovat svůj případ.