Zlatý

"Atomová slepice"

V jednom zahraničním snímku na kterej sem se kdysi koukal byl odkaz na film "Atomová slepice", ale nikde na internetu sem nic takovýho nenašel. Zkoušel jsem i různě překládat a vymejšlet, jak by se to mohlo menovat anglicky, ale bez efektu. Netušíte o co by se mohlo jednat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Nepíšete o aký snímok ide.
Zjavne ide o prezývku "ATOMIC CHICKENS" prerastené živočíchy geneticky zmenené vplyvom jadrových výbuchov.

Them!
USA1954 Horor
Nukleární zkoušky prováděné v poušti severozápadní části Ameriky mají za následek zmutování mravenců, z nichž se stávají gigantické obludy. Hororový dav lezoucích a drápajících se mutantů z jejich obrovských katakomb může zastavit pouze specializovaný tým vědeckých profesionálů s pomocí zkušené a plně vyzbrojené vojenské armády...(oficiální text distributora)
http://www.csfd.cz/…

Další odpovědi:

Stříbrný

to je slepice po výbuchu Fukušimy.

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

teď mě ještě napadlo, oni se v tom filmu myslím bavili o Ed Woodovi a ten natočil Atomovou nevěstu, neoficiální název "Bride of the Atom", tak je klidně možný, že z toho "bride" překladatel udělal "bird" a z "bird" pak slepici, ale je to hodně "kdyby" :)

Pokročilý

Led_

Nakoniec dojdeme na to, že pôvodne ste chcel ísť do obchodu kúpiť kura :))

Pokročilý

Led_

Mne sa to aspoň občas stáva :)

Zlatý

bolak

Led_: já vlastně ani nevím, už je to delší dobu a ani už si nepomatuju ve kterým filmu to bylo, každopádně to byla jen zmíňka, nic víc, takže stejně asi nepoznám jestli je to ono :)

Pokročilý

Led_

Tak si pozrite ten film, bola to vlastne biblia hororu genetických mutácii.
podľa neho vlastne nakrútili tie ostatné horory

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 777
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 575
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 426
Zlatý Drap 401
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.