Asus F5N - nefunguje zvuk / rozbitá zvuková karta ?

Zdravím. Nefunguje mi už nějakou dobu zvuk na notebooku Asus F5N series. OS v něm je sice Windows 7, ale v tom bych až takový problém neviděl.
Celé je to v tom, že nepomáhá ani přeinstalovat ovladače apod., prostě mě pořád v pravém dolním rohu straší ikonka s přeškrtnutým zvukem. Tak se chci zeptat, než koupím novou zvukovou kartu, popř. externí, zda-li se někdo se stejným, či podobným problémem setkal a zda-li by mi byl někdo schopný pomoct. Předem díky :-)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Koukej nez zacnes resit novou zvukovou kartu ..tak si nejdrive stahni toto ... http://www.ubuntu.cz/ vypal na CD nebo dej na flash disk a spust ..vyzkousej zvuk takto ..pokud nepujde je to nejspise zvukovka ...
urcite jsi tam mel visty ze ? nekdy proste pc nefacha tak jak ma pokud je tam jinej OS ....

Další odpovědi:

Zlatý

Oficiálně Windows 7 není podporovaný, poslední podporovaný OS je Windows Vista 32bit - nicméně co vím ze zkušeností, tak většinou ovladače na Vistu jedou bez potíží i na Windows 7. Navrhuju vyzkoušet - http://support.asus.com.tw/…

Pokud to nepůjde, navrhuju downgradovat na Windows Vista, koneckonců ze zkušeností vím, že Visty se Service Pakem 2 jsou použitelné na rozdíl od předchozích verzí a sám je mám na stolním počítači v kancelářské sestavě, takže nic extra výkonného, přesto tam krásně jedou :-)
Instalačku není problém sehnat, předpokládám, že tam klíč máte, pokud tam nemáte nalepený štítek s XP.
Kdyby něco, klidně mě kontaktujte vnitřní poštou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.