zvuková karta

zdravim přeinstaloval jsem si pc na windows XP a nejde mě zvuk ve dam ovladací panely a zvukove zařízení a piše mně to zvukove zařízení neexistuje zvukovku zkoušim instalovat a po instalaci me to píše nelze nainstalovat chybí nezbytny software když spustím předešlí windows zvuk jde čím to je poradte prosím předešlí win byl Xp ted WIN XP profesional typ karty prešně nevím nějaká multimediální

Odpovědi
anonym

pravděpodobně vám schází tento ovladač zvuku:

Zdroj: http://downlo­ad.cnet.com/Re­altek-AC-97-Driver-Windows-98-Me-2000-XP-2003/3000-2120_4-10238712.html