Adri ..

Je nějaké aplikaci pro běhání, při které bych neměla zaplý internet v mobilu a ani GPS?

Dobrý den, chci se zeptat, zda nevíte o nějaké aplikaci pro běhání, při které bych neměla zaplý internet v mobilu a ani GPS? Nechci platit poplatky a tak, prostě vše zdarma. Děkuju

Nejlepší odpověď
martin21000

GPS není placené, pokud vím.

Další odpovědi
Quimby

A co by ta aplikace jako měla dělat? GPS není placené jen žere dost baterku.

mosoj

GPS není placené, ale potřebuješ turistickou mapu TopoCzech 3 a nejlépe turistickou navigaci typu Garmin Dakota a jsi hned na nejméně 5000 Kč.
Jinou turistickou mapu neseženeš. Tato naviguje i po turistických značkách !
Doplňuji:
Nebo Garmin Erex.

http://search­.seznam.cz/?q=gar­min+etrex+legen­d+recenze&sou­rceid=szn-HP&sgId=hbkxQ­APiQcuyznQYuS­PrhFwozi-vTnLaznzjYGwbTL%3D%3D&o­q=etrec&aq=2&th­ru=sug&su=c

MK44

O jedné „aplikaci“ bych věděl. Zkuste běhat venku tak, že mobila necháte doma. Dělalo se to tak po tisíce let. Tak proč by to nešlo i dneska? A navíc není od věci vytříbit si orientační smysl tak, aby jeden dokázal běhat po parku nebo kolem vesnice i bez GPS. Asi tomu nebudete věřit, ale někteří to dokonce ještě dnes umí a neztratí se … 😉

Kelt

Opravdu KO otázka. Kam lidstvo spěje, když se potřebujee pár metrů za domem orientovat pomocí nejmodernější techniky. Informace vyhledáváme na internetu, bez kalkulačky nespočítáme z hlavy žádný příklad, ale máme k dispozici drahý přístroj kombinující internet, GPS, telefon, fotoaparát, rádio, audio a videopřehrávač a tyto věci bereme jako samozřejmé a nedokážeme už ocenit život živočichů v lese nebo na louce.

arygnoc

hm, človek behá už nejaký ten miliónik rokov bez aplikácií, nechápem, načo by ich potreboval teraz (pre beh).

skúste rýchlo klásť jednu nohu pred druhú a pri tom zhlboka dýchať – aplikujete tak zdravý pohyb na zdravom vzduchu (keď nebeháte po 5. anenue) pre zdravý organizmus.
je to aplikácia zadara.