Antidieta jak přibrat na váze

Dobrý den, mám kamarádku, která ze zdravotních důvodů nemůže přibrat ze zdravotních důvodů. chtěl bych se zeptat jestli někdo neví o nějakém snadném a finančně rozumném kroku jak nabrat na váze? je lepší přejít na Extra tučné potraviny, nebo přejít na formu prášků?

Odpovědi:

prášky nebrat, je to chemie a vždy je nějaký vedlejší účinek. Kupuju tučné jogurty, sýry (30 a výš procent), v lékárnách nutridrink (doplněk stravy), je fakt těžko se hledá v krámech

Pokročilý

Nutri drinky doporučuju ;)...Taky jsem chvili vypadal jak kdybych měl anorexii..Pote nutridrinky ..pil jsem to pomalu a dival se třeba na televizi aby ta energie se uklada do tuku ;)...No a dnes :) ..Sice nejsem uplně nejlepší :) ale ne tak jak předtím.

Stříbrný

vcelku je důležité, z jakých zdravotních důvodů, jestli jsou psychycké, nebo jaký druh fyzických...
extra tučné potravinu rozhodně ne, to samé platí o práškách. Vážně je důležité znát ty zdravotní důvody, ale takový hudně univerzální je sacharidový nápoj-nutri drink, míchat si to s mlékem a banánem, velmi chutné, toto každému i zdravému člověku doporučuji. (místo sacharidového nápoji bílkovinový-pro zdravého člověka). Dále jíst ty banány. Dále jestli bych doporučoval nebo rozmlouval tučné jídla, sýry, jogurty, ... bylo by to tipování, jak jsem již dvakrát zmínil, tady jsou důležité ty zdravotní důvody, ať si zajde za doktorem pro správnou dietu :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.