Jojka

Antidepresiva – Lenuxin – nemůže to ublížit?

Lékařka předepsala taťkovi Lenuxin. Je po něm dost mimo. Četla jsem příbalový leták a je to síla. Mám o něj docela strach. Prý má jít na kontrolu až za čtrnáct dní. Nějak se mi to nezdá.

Nejlepší odpověď
Arni

Snad lékařka ví co předepsala. O tomto tomto léku si můžete přečíst něco na stránkách :
Léky.cz
Např.

http://www.or­dinace.cz/vyh­ledavani/?acti­on=search&sRan­ge=drugs&sear­ch=Lenuxin

A máte li pochybnosti, popř. snáší li Váš otec tento lék špatně, informujte lékařku ihned a nečekejte na další kontrolu.