picnimok

Angličtináři

hey i'm sorry but I had to delete your sub… I couldn't get it to work so I couldn't validate it…

znáte podrobný překlad? Děkuji

Nejlepší odpověď
Ella

nebude to spíš: hej, omlouvám se, ale musel jsem odstranit tvé titulky (sub je často zkratka pro titulky pokud vím)… nemohl jsem je „rozjet“ (jako že je nemohl spustit/nepra­covaly), tak jsem je nemohl ověřit…

Další odpovědi
anonym

hej je mi líto musel jsem odstranit své sub…,nemohl jsem se dostat do práce,takže jsem nemohl ověřit že…