amnestie 2010

uz byly vsechny vezni co meli byd propusteni propusteny?

Odpovědi
standaQ

To nikdo neví, ale na 99,9% už všichni, kteří na propuštění ke dni 1.1.2010 měli nárok, byli propuštěni.

Soudy si totiž nedovolí (neměly by) se zpozdit s propuštěním byť o jediný den.

Pokud nějaký odsouzený prouštěný nebyl a podle vašeho názoru měl být, tak jsou dvě možnosti:

  1. váš názor byl nesprávný a v jeho případě se bude jednat jen o zkrácení nikoli zrušení trestu
  2. soud nestihnul poslat do věznice soudní rozhodnutí, ale tomu moc nevěřím…, těch propouštěných bylo jen cca 200 a soudy si to ohlídaly