Losos

Alkohol .. znáte ho ?

Zkoušeli jste někdy pít alkohol ? Pokud ano, mohl by mi někdo popsat, jaké jste při tom (po tom) měli pocity ? Četl jsem o tom nedávno v jedné naučné knize jménem Spirit a moc by mě zajímalo, jaké to je. Mohu se s ním i někde setkat ? Prý potkat člověka, který zná pojem alkohol, či ho někdy zkusil, je velice vzácné a přináší to štěstí. Je to tak ? Existuje vůbec ?

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

kup si flašku vodky, vypij ji a všechno co tu píšeš si sám vyzkoušíš :D

Další odpovědi
oskar

Alkoholové opojení je příjemné,ale konce kruté.

vlastina

Zkus to radši s pivkem,nebo vinkem.Tu vodku radši ne,aby sis to neužil v nemocnici.Ale je to jinak příjemné ale ráno „ouvej“

dagry

Tako Lososku třeba toto:

http://www.you­tube.com/watch?v=Li­Ta5k-V-5w