ujoimro

Ako pošlem peniaze niekomu na normálny paypal účet?

Zdravím. Chcel by som poprosiť o radu. Dajú sa jednorázovo poslať peniaze niekomu na paypal účet ako dar? Musí mať založený biznis účet na podnikanie, alebo mu stačí aj obyčajný paypal účet? Musím mať aj ja paypal účet alebo stačí aj bankový účet a z neho to poslať na paypal? Díkes

Odpovědi
anonym

PayPal účet může komunikovat pouze s jinými PayPal účty a bankovním účtem (kartou) svého majitele…
😉
Takže – pokud chceš někomu poslat peníze na PayPal, musíš i ty mít PayPal. A nebo mu peníze můžeš poslat ze svého bankovního účtu na jeho bankovní účet.
Ze svého bankovního účtu na PayPal někoho jiného poslat peníze nelze (stejnětak nelze poslat peníze ze svého PayPal na bankovní účet někoho jiného).