Ahojky, mám dotaz :-) hrozně se mi líbí takové ty čínské misky se vzorkem. Kde se to dá v ČR sehnat za rozumnou cenu?

Odpovědi:

Pokročilý

Viděla jsem je u Vietnamců v Holešovické tržnici, tam, co mají ty své etno předměty.

Ahoj, já jsem viděla takové asijské s modrým vzorkem, jestli ti to pomůže, ale nevím z jakého státu jsou :D možná si taky něco takového pořídím, nejsou vůbec drahý :)

Diskuze k otázce

Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

Margarett

Dejavu: díky za typ, ale nejsem z Prahy a v nejbližší době se tam ani nedostanu :(
Žanny264: Jo, to jsem přesně myslela :) a kde jsi je viděla? Pokud budou v dosahu a za dobrou cenu, tak bych do toho šla :)

Žanny264

Viděla jsem je na jednom e-shopu- asiafood.cz. Tak asi spíš mrkni, jestli to je to, co hledáš a uvidíš ;) já jsem tam už objednávála a jsem spokojená

Margarett

Děkuju za odkaz :) koukala jsem, že to je přesně, co jsem chtěla a ještě tam mají i plno surovim, které jsem měla problém sehnat, takže fakt díky za tip :) Určitě to vyzkouším :)

Žanny264

Maragrett není vůbec zač, ráda jsem pomohla :) hlavně jestli tam seženeš, co potřebuješ ;)

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 841
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 480
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.