misicka2310

Ahojky mám 3 měsíční miminko

a chtěla bych najít nějakou stránku náš 3 měsíční chlapeček se narodil z vrozenou vadou má na obou malíčcích ze strany něco jako článek prstíku ale je to bez kosti jen na kůžičce a mame to jít odstranit na plastickou chirirgii a vůbec nevím co mám, čekat jak mu to budou dávat prýč a jestli bude spinkat u te operace sem s toho uplně na nervy mam o něj velikej strach

Nejlepší odpověď
ReHu

Strach neměj, je to jen malý zákrok. A lékaři vědí, co a jak. Také dnešní medicína je už na vysoké úrovni.
A hlavně – nemysli na to, že to špatně dopadne. To prostě nepřipouštěj. Představuj si, jak to má krásně zahojené!
Pořád mysli na to, jak to má pěkně vyhojené a v duchu si to představuj!