ahoj všem,chtěla bych si koupit velký pelíšek - letiště na splátky a bez počáteční akontace.

kam se mám jít juknout? Který čumáček mi tu poradí- moc to spěchá:-)))Mě Lemurka trápí i matrace péra tlačej do žeber....

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Chce to prohledat v googlu krámky v tvém okolí, aby pak nebyl zbytečně drahý dovoz. Já jsem našla http://www.sedacky-postele-poh ovky-levne.cz/… , kde nabízejí 12 splátek + doplatek cca 55% ceny, nebo dokonce 12 splátek bez navýšení.

Zdroj: http://www.sedacky-postele-poh ovky-levne.cz/clanky/splatkovy -prodej

Další odpovědi:

Lemurku v prvni chvili, bych na vasem miste, formuloval otazku mene familierne, mozna bych si takova infantilni oznaceni nechal az pro toho stastlivce, ktery s vami bude ten vas pelisek obyvat a odpoved je snadna. Na splatky vam poskytne jakzkoli obchod s nabytkem, staci si jen pribalit k nakupu vypis z uctu a obcansky podpis a natrenovat podpis ... P.S. s temi tlacicimy pery bych doporucil odstehovat pritele na gauc do obyvaku.

ikea

Bronzový

Mě Lencis napadá, že tobě Lemurku by snad i nějaký ten čumáček pelíšek rád koupil ne?

Pokročilý

Určitě je dobré si koupit postel a matrace skrze nějaký úvěr. Něco jako HomeCredit, Cetelem, Provident atp. Většinou nabízejí o trochu výhodnější podmínky než samotní prodejci.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.