smoulinkaq

Ahoj tata se pta kde zežené honda civic nahradni dily 1.5 r.v.1993 la­mela?

na netu to nemožem najit

Odpovědi
anonym

Tak si zadej stejný dotaz do vyhledávače a vyber si z nabídky více než na 10 stránkách prodejnu, která je nejblíže v Vašemu bydlišti.
Doplňuji:
Když se ti to nepodaří sehnat, tak mi napiš do minterní pošty. Znám velmi šikovného karosáře, určitě by dokázal poradit.

anonym

http://www.au­tokelly.cz/#|Y33buV4cvEnkJxvjhfNBp5k­Z6BZ5ggLt9hC1XggbhCWb9qO­DoTjDPgird9iw9DbSjKJ2­SYtOZTEoQj9YH­NMWNA== , jedinečný, rychlý a poměrně levný