ahoj stačí mi na babetu řidičák na auto?nebo musím mít na motorku?děkuju všem!!!čusík

Odpovědi
anonym

Ano,stačí!
Stačí ?

Sůwa

Pokud máš v ŘP zapsáno povolení k řízení vozidla do 50 ccm, tak stačí. Dříve to dávali automaticky, ale stačí se podívat. Sůwa

lexx

Stačí, ale jezdit na dvou kolech je trochu umění a ostatní řidiči Vás nerespektují na silnici vůbec, takže opatrně s tou mašinou.