smoulinkaq

ahoj koupilla jsem si skládací úložné regály (5 racků) kde najdu montaž? neposlali ho

Odpovědi
paul1

Tady je návod, snad to pomůže:

Zdroj: https://www.ba­zaroveregaly.cz/u­ser/related_fi­les/br_standar­d_5p-5.pdf

elkon

A proč se ptáš tady, my jsme ti to neprodali. Ptej se prodejce. Ale pochybuji, že na tak jednoduchý regál bude nějaký manuál.

INRI

Požádej o pomoc muže ve svém okolí

Dochy

Pokud neposlali a je potřeba tak jim zavolej a prober s nimi problém.

cappuccino

Smontovat regal neni zadna veda! To snad zvladne kazdy?! Chce to zapojit predstavivost anebo mrknout na jiny regal.

led

Montážny návod je súčasť balenia. Väčšinou je to papier so súpiskou, zobrazením jednotlivých dielov, spojovacieho materiálu a kompletu regálu. Zložiť to potom dokáže aj laik