Dom

Ahoj prosim o radu jak mam vratit svuj pc do tovarniho nastaveni ??

Ahoj potrebuju nekoho kdo rozumi pocitacum potreboval bych vratit svuj pc do tovarniho stavu s tim ze tam nebude ubec nic krom zakladnich programku co patri k windowsu mam .windovs vista 64 home premium. Proc to chci udelat??.. Protoze drive se mi pc zpoustel behem 20ti sec. ted musim cekat aspon 5 min nez se vsechno nacte mezi tim mi nazkoci na plochu par upominacich tabulek (erory) mam vecne zaplnenej HARDISC a kdyz neco chci odinstalovat tak se to neodinstaluje cely a kloudne potom mi to hazi sami chyby a stejne je to pomaly a mista na HD se moc neuvolni. Potreboval bych poradit jak mam kompletne smazat hardisk se zanechanim windovsu a zakladnich programu.. dekuji kazdemu za radu s pozdravem Dom.
Doplňuji:
Nojo ale ja nemam instalacni cd toho vindowsu

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já to vidím tak, že jsi asi něco hodně podělal na počítači.
Nejdřív zkus obnovení systému a vyber datum co nejstarší. Pokud ani to nepomůže a nezáleží ti na obsahu počítače, raději zkus novou instalaci windows a bude klid.

Další odpovědi
jiri2105

Zalohovat nejnutnejsi co nikde nestahes,v biosu nebo dosu nastavit nacitani z mechaniky(dos­tanes se tam kdyz pred naskocenim vindousu zmacknes nejakou klavesu, treda mezernik) a znova naistalujes. Behem instalace to hodi nabidku formatovat. Pak bude jak z prodejny:)

anonym

když si pročítám vaší otázku a sprominutím „vaše znalosti s PC“,tak bych to radši svěřil odborníkovi.

to jiri2105,
cim to asi nainstaluje když nemá instal.CD? to je problém co?

djaba

Jedinný program , který je v dnešní době nezbytné koupit , je Windows .Už jen pro aktualizace a technickou podporu Microsoftu, která je zdarma.Můžete být opatrní , nemusíte být hračičkové a přesto se postupně systém zaplní různými daty a pak se počítač zpomalí na míru, kdy pomůže jen nová instalace Windowsu.Já sám to provádím dvakrát do roka.Pozor , je nutno zálohovat fotky , filmy a jiné věci(třeba na jiný počítač),protože úplnou novou instalací se vymaže všechno.Provést opravu Windowsu nepomůže ,ta nevhodná data a nastavení zůstanou.