Ahoj prosim o radu jak mam vratit svuj pc do tovarniho nastaveni ??

Ahoj potrebuju nekoho kdo rozumi pocitacum potreboval bych vratit svuj pc do tovarniho stavu s tim ze tam nebude ubec nic krom zakladnich programku co patri k windowsu mam .windovs vista 64 home premium. Proc to chci udelat??.. Protoze drive se mi pc zpoustel behem 20ti sec. ted musim cekat aspon 5 min nez se vsechno nacte mezi tim mi nazkoci na plochu par upominacich tabulek (erory) mam vecne zaplnenej HARDISC a kdyz neco chci odinstalovat tak se to neodinstaluje cely a kloudne potom mi to hazi sami chyby a stejne je to pomaly a mista na HD se moc neuvolni. Potreboval bych poradit jak mam kompletne smazat hardisk se zanechanim windovsu a zakladnich programu.. dekuji kazdemu za radu s pozdravem Dom.
Doplňuji:
Nojo ale ja nemam instalacni cd toho vindowsu

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já to vidím tak, že jsi asi něco hodně podělal na počítači.
Nejdřív zkus obnovení systému a vyber datum co nejstarší. Pokud ani to nepomůže a nezáleží ti na obsahu počítače, raději zkus novou instalaci windows a bude klid.

Další odpovědi:

Pokročilý

Zalohovat nejnutnejsi co nikde nestahes,v biosu nebo dosu nastavit nacitani z mechaniky(dostanes se tam kdyz pred naskocenim vindousu zmacknes nejakou klavesu, treda mezernik) a znova naistalujes. Behem instalace to hodi nabidku formatovat. Pak bude jak z prodejny:)

když si pročítám vaší otázku a sprominutím "vaše znalosti s PC",tak bych to radši svěřil odborníkovi.

to jiri2105,
cim to asi nainstaluje když nemá instal.CD? to je problém co?

Jedinný program , který je v dnešní době nezbytné koupit , je Windows .Už jen pro aktualizace a technickou podporu Microsoftu, která je zdarma.Můžete být opatrní , nemusíte být hračičkové a přesto se postupně systém zaplní různými daty a pak se počítač zpomalí na míru, kdy pomůže jen nová instalace Windowsu.Já sám to provádím dvakrát do roka.Pozor , je nutno zálohovat fotky , filmy a jiné věci(třeba na jiný počítač),protože úplnou novou instalací se vymaže všechno.Provést opravu Windowsu nepomůže ,ta nevhodná data a nastavení zůstanou.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.