AAmila

Muzu na notebooku obnovit tovarni data?

Jak vymazat vsechnu historii atd. Kdyz chci prodat notebook? Jdou nejak obnovit fovarni data jako na mobilu? Dekuji za vsehny odpovedi. :)
Popripade jak na to

Nejlepší odpověď
Klaproth

Nic takového, jako je „tovární nastavení“ na NTB není, ale můžeš zkusit zvolit nejstarší bod obnovení. Ale před prodejem je nejjistější metodou udělat reinstalaci celého počítače.

Další odpovědi
cochee

Pomocí recovery (u různých výrobců se tato funkce může jmenovat jinak) se notebook dostane do takového stavu, v jakém byl, když byl koupen nový. Ale u počítačů se tomu „tovární nastavení“ neříká.