Ahoj ... poraďte mi prosím .. je mi 14 a vážím 60 kilo a měřím 175 cm ,... poraďte mi kolik mam zhubnout .. děkuju .. je

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Taky si myslím,že při tvojí výšce 175 cm je zbytečné hubnout,dokonce by ti 5 kilo navíc neuškodilo.Je ti 14,počkej až pořádně dorosteš a pak teprve řeš váhu,teď by sis akorát uškodila.

Další odpovědi:

Zlatý

BMI = 60/1,75^2 = 19,6. Ženská má normální hmotnost při BMI = 19-24. Čili jsi v normě a pokud bys zhubla, hrozí ti podváha či podvýživa. Čili bys naopak spíš měla malinko přibrat, ideální hmotnost pro tebe je 65 kg +- 5 kg. Jsi hodně vysoká, nemůžeš přeci vážit stejně jako třeba kámoška, co má o 10 cm míň než ty. Chce to trochu přemýšlet. ;-)

Zlatý

proč bys měla hubnout při tvé výšce - snaž se sportovat a nepotřebuješ hubnout

Pokročilý

Máš pár let čas řešit váhu,teď při své výšce dbej spíš na správnou stravu a pohyb,holka,která vypadá jako kůží potažený radiátor kluky nepřitahuje,věř,iceT má pravdu,ještě ti spíš nějaké kilčo chybí,tak neblázni a nehubni.

Bronzový

Mně teda je 20, měřím zrovna tak a mám o 10 kilo víc a připadám si krásný. :) Jsem teda kluk.

Hubni, dokud si nebudeš taky připadat krásná, ale obecně můžu říct ať nechodíš pod 45 kg, to už potom nesluší.

30 kg dolu, jinak budeš hnusně tlustá

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.