ladas123

Nevíte někdo, který je nejúčinnější prostředek ke zvětšení penisu?

Ahoj. Dekuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Vosí hnízdo.

Další odpovědi
iceT

Máš ho malého?
Nezoufej, strč ho do úlu a zabouchej.

hapiky

Vzrušení…

Arne1

Lupa

PepasAvalonu

Jsou na to masti a tablety. Jak moc účinné, to ti nepovím. Taky operace.
Taky různé cviky a techniky a ty jsou prý celkem účinné. Jelqing, kegelovy cviky – cviky na pánevní dno. A další.
Vyzkoušej, třeba se po pravidelném cvičení zadaří.
Taky by se měl prý používat. 😂 Aby nezakrněl a tak.
A jak se říká: i s malým kašpárkem se dá zahrát velké divadlo.

elkon

Žádný, to co se prezentuje je jen marketingová hra, dostat z lidí peníze.

pan Straka

Výsledky by dle zkušeností zákazníků měla přinést vodní vakuová pumpa (nikoliv ta klasická vzduchová). Půjde ale spíše o drobné rozměry než o centimetry.

paul1

Když jsem ještě pracoval, měl jsem šéfa, který byl proslulý tím, že dostal každou,
mimo těch, co před ním utekly na strom 😁 . Po každém sexu bral tabletku acylpyrinu v domnění, že ho ochrání před pohlavními chorobami. Každému se chválil se svými sexuálními úspěchy, ale dával i rady. Jedna z nich byla, že penis je zapotřebí také procvičovat jako každý sval, resp. jako ostatní údy a že to má vliv i na velikost. Každý den ho prý trochu cvičně ručně „prohnal“. Asi to i fungovalo, žádná z jeho milenek si nestěžovala.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

PepasAvalonu

pan Straka, né že bych měl zkušenosti, ale vakuová pumpa zvětšuje jen dočasně – na pár minut až hodin. Možná ve spojitosi s těmi cviky, krémy a masti, to skutečně může mít trvalý účinek – díky lepšímu prokrvení a častějšímu „natahování“, ale jinak jen dočasně do něj napmpuje víc krvé – díky tlaku. Ale pak se zase vrátí do normálu.

autacek

Elkon mluví jistě z vlastní zkušenosti, tomu se nedá nevěřit.

elkon

Chudinko, na rozdíl od tebe si umím informace zjistit a neptám se zde na kdejakou hovadinu.