krivos

Ahoj našli sme pejska (štene) a nejsme si jisti co to je za rasi muze nekdo poradit .. ci sem pridat fotografii

Doplňuji:
http://krivos­.rajce.idnes.cz/Dow­nloads

Nejlepší odpověď
anonym

Je to kříženec,s ur­čitostí se dá napsat snad jen tolik,že Pučálkovic Amina to není. Odhaduji,že bude malého,max.stř­.vzrůstu…:D

Další odpovědi

tak to nevim//
ale je sladký(
jste hodný že jste si ho vzali!!
je to od vas hezký

Doplňuji:
ale normalne když koukam na fotky, chce se mne brecet :(
má takový smutný pohled:(
ale při tom je užasný))'))

Děda Louda

Krásnej blbísek. Až s ním poběžíš k veterináři na prohlídku, očkování atd., zeptej se jeho. Má určitě zkušenosti a poradí.

kapka

Vypadá to jako labračík – labrador s jezevčíkem. 😁
Až bude větší, tak se uvidí, co z něj vyroste, je to každopádně kříženec.

Andělé

Jezíííískůůů,ten je sladdoučký…je podobný Zlatému retrívrovi,ale zda je to opravdu on,to bohužel nevím.
Zkuste mrknout do Goodlu,zadejte štěně zlatý retrívr a porovnejte.Pokud ne,věřím,že rasu brzy najdete…Hodně štěstí!:-)
Doplňuji:
Nebo možná Labradorský retrívr.Ted jsem ho zadala do Goolu a vypadá podobně,jen je ten Váš menší,asi mladší štěnátko. Ale možná se pletu…

briketka10

http://psi.sba­zar.cz/labrador­sky-retrivr-stenata-mala-hrastice-o7465306.html

tady na Googlu jsem našla obrázek štěňátek labradorského retrívra – tento prcek se jim dost podobá :DD

Damiana

Je nádherný, ať je to co je to (já bych řekla, že někde v rodině byl labrador…:-), každopádně má šteští na lidi a jistě to bude mazel! Hodně šteští s krásným mrňetem. 🙂

nikeroska

Tak kde ta fotka je?? zkus odkaz, bude to rychlejší ;)

hanny 2

Krásné psí miminko.ale podle štěněte to nepoznám.

ten který je

Další z méně zajímavých otázek.Zkuste se zamyslet jakou formou píšete otázku a uvažujte trochu logicky.