Ahoj měla bych dotaz na kolik peněz vyjde tak měsíčně jeden kůň..?...:) Díky moc za odpovědi..:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Další odpovědi:

Pokročilý

je to drahé..taky jsem o něm přemýšlela ale když se to tak řekne..tak drahé! měsíčně tak 6 000 kč. a pozděj by tě to mohlo i přestat bavit.lepší bude když budeš někam na koně chodit/jezdit a tam pár růku být. a pak bys i poznala jaká je to práce

Z vlastní zkušenosti mohu napsat : měla jsem koně ve vlastní stáji doma.Měsíčně jeden sežral 2 balíky sena a pokud dělal,tak pytel ovsa nebo směsi s melasou.1 balík sena vyjde cca na 500 kč.pytel ovsa mne vyšel na 250 kč a melasa na 600 kč.´=2100+po 6 týdnech kovář tak 500kč, vitamíny, sláma, granule, mrkev, 2krát v roce odčervení,veterinář+nečekané výdaje,péče o výstroj.....lékárnička pro koně, je toho hodně....se vším všudy mne to vyšlo tak na 50tis-60 tis ročně.A to nepočítám práci okolo a odříkání-žádné svátky,i o vánocích se hrabeš v hnoji.Žádná dovolená.Pokud ho máš ustájeného v nájemní stáji,musíš počítat s min 6000kč za ustájko+veterinář+kovář+nečeka né výdaje(opět veterinář,péče o výstroj,někde v ceně není zahrnuté jádro.Tak dokupovat.Případně granule,repelenty, čištění.....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 281
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.