Avatar uživatele
Pokročilý

Ahoj,ma pravo pronajimatel ptat se najemce,zda li je doma ci nikoliv.Myslim si ze mu po tom nic neni,kdyz mu kazdy mesic

Radne platim najem.je to snad,moje vec jestly jsem doma nebo ne?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Stříbrný

yeerum, nevím jak často se Vás někdo ptá, ale podle NOZ musíte nahlásit pronajímalteli nepřítomnost, pokud je delší jak dva měsíce...
§ 2269

Zdroj: http://business.center.cz/busi ness/pravo/zakony/obcansky-zak onik/cast4h2d2.aspx#cast4h2d2o 3

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Záleží na obsahu smlouvy (dohody).
Může totiž chtít zkontrolovat, vyměnit ap. to či ono a tudíž je potřeba domluvit se, ať tě nehledá !

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1812
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 657
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 388
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.