smoulinkaq

Ahoj jak uvařit rýžove nudle?

Nejlepší odpověď
iceT

Pokud nemáš návod na obalu a jsou to ty skleněné nudle,tak je stačí na pár minut jen vložit do horké vody a pak slít.Někdy jsou ty tenoučké nudle docela dlouhé,takže já je stříhám na kratší kousky.

Další odpovědi
www

Stačilo dát stejný dotaz do Google a máš to, navíc s recepty 🙂
Podívej

Zdroj: www.google.com/m?q=jak­+uva%C5%99it+r­%C3%BD%C5%BEo­ve+nudle&clien­t=ms-opera-mini&channel=new

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

elektrikář

Rýžové nudle jdou uvařit i doma. Rýži podrtíš na mouku v mixeru přidáš vejce a trochu mouky vyválet těsto, nechat oschnout a pokrájet. Nechat přejít varem a ochutnat. Případně ještě trochu povařit.