lucara

Ahoj. Chtěla bych se před školou nechat ostříhat, ale nemůžu přijít na žádný střih. Poradíte mi?

Mám jemné, hnědé vlasy, dlouhé, přirozeně rovné, podél obličeje postupně sestříhané. Mám široký nos a chtěla bych ho trochu opticky zúžit. Měla jsem ofinu, ale vůbec mi neslušela. Barvu měnit nechci. Poradíte mi?
Doplňuji:
Pokud radí nějaká profi kadeřnice, dopište k odpovědi prosím

Odpovědi
VIKTORIÁ

Jít do velké změny

Gigul

Jít do velké změny

Doplňuji:
Zkus si zjistit jaký typ obličeje jsi a pak k tomu zkus přiřadit vhodný účes , neboj se experimentů dokud jsi mladá a troufneš si na to ! ;)