smoulinkaq

Poradíte s s výběrem barvy koberce, aby ladila s ostatním vybavením?

Původní neotázka

Ahoj chci si koupit do bytu do (obyvaku) koberec vše tu je barevné sedaci souprava je černo červena zavěsý jsou vinově

a obyvaci stěna je šeda prosim poradte či si koupit barevny nebo jedno barevny poradili nam šedy ale mi se nelibi dik

--

Odpovědi
klumprt

Kup si takový, jaký se ti líbí.

Kepler

Obvykle se v interiéru volí dvě dominantní barvy, takže ve tvém případě to vidím na tu vínově červenou podle závěsů, případně červenou podle sedačky. Jestli ten koberec bude o nějaký ten odstín tmavší, nebo světlejší už nevadí. Ani nemusí být jednobarevný, může být kombinovaný se šedou, nebo černou.

zjentek

Co takhle fialový? K tý sedačce a závěsům…

alen123

koupila bych do červeno-šeda