ahoj chci psa ale nwm jake plemena jsou nelinajici

vim ze je nelinající: jorkšír,maltezácek,bolonský , shi tzu,a jake dal?? je nelinající i westík??? díky :)
Doplňuji:
no vite myslim spis jako ty co muzou byt i pro alergiky treba jorkšír malo liná

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nelínající plemena jsou z oblasti mýtů a pověr a chovatelské reklamy na určitá plemena.Každý pes se srstí líná-některý 2xročně invazivně a některá plemena málo,ale průběžně celý rok.Záleží na péči,kterou budete srsti věnovat,ale i na výživě atd. Plemena pro alergiky jsou zase jiná otázka.Pokud se jedná o typ srsti-nesrsti,nyní jsou velmi populární čínští chocholatí psi a vyskytují se v typech naháček a labutěnka.Povahově jsou velmi zajímavými rodinnými psy....:D

Další odpovědi:

Nelínající = bezsrstý. V tom případě bych doporučila peruánského naháče.

Zlatý

Ta má 1 psí holka, co mám v profilu, ta světlá, nemá téměř žádnou podsadu a skoro nelíná.
Zaměř se na srst a podle toho vybírej.
Trošku línají všichni psi.

Pokročilý

vim jenom o pudlech nebo u jorksira nebo u nahace ale doporucil bych pudla toye....my ho mame jenom se starat o srst a jinak se uci rychle a je proste uzasnej :DDDD

Diskuze k otázce

Lucy7

ahoj, pokud chceš pejska který méně líná,doporučovala bych pudlíka. Dokonce si u něj můžeš vybrat zbarvení a velikost. Já jsem osobně pudlíka měla a jsem s chlupama naprosto spokojená, pokud se o srst staráš, (alespoň 1x týdně vyčesat) nebude problém. Pokud jsi alergik, nebo někdo z vaší rodiny, tak je tu možnost koupit si naháče.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.