A ještě bych chtěla poradit jak shodit přes boky sice to máme v rodině a pak se to ztratí, ale nelíbí se mi to :/

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ahojky. Na tohle je výborným cvičením provozování břišních tanců. Jestli je ve Tvém okolí něco takového, tak neváhej a přihlaš se. Na tohle byla vynikající moje kamarádka z Loučky u Nového Jičína. Nebyla to žádná vyzáblá tyčka, ale když začala svoje šimi, tak to byla podívaná skutečně pro bohy. Jinak se dá cvičit kalanetika, která tvaruje svaly, nebo chodit do nějakého fitka.
Doplňuji:
Ad jmhad: boky samozřejmě není snadné shodit,to máš pravdu. Vytvarováním se myslí vytvarovat pas. To znamená, že se zdůrazní linie boků a zeštíhlí pas.

Další odpovědi:

Zlatý

Přestaň kouřit (aby jsi vydržela DLOUHO pod vodou), NAUČ se PLAVAT, a válej sudy pod vodou, jako by se při plavání pod vodou otáčej.

Bronzový

Tomu jaksi nerozumím.Já beru "boky" jako prostor mezi hrudníkem a pánví.Ty dvě věci jsou z kostí a jak je ty chceš ubrat?To je přeci dědičné.Jo,kdysi se baby stahovaly korzetem, dávaly si vyndavat žebra a přes zadek měly sukně na konstrukci,aby ty boky nějak zakryly. Ale když to v posteli sundaly,stejně ty boky měly.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1606
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1279
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.