Zlatý

A jaké jsou NEVÝHODY kapitálového pojištění?

Doplňuji:
Díky.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Když jsem před časem měl jedno kapitálové pojištění, tak jsem zjistil, že sice dostanu slíbenou část na konci, ale za to dám skoro o 20 000,. víc než dostanu.

Teď mám investičko, sice není garance jako u kapitálovky, ale už vím, že dostanu o hodně víc, než spořím.

Další odpovědi:

Bronzový

... jak jsem psala předtím, je hodně drahé - přesně jak píše aris, vložené peníze si nakonec jen vyberete a zhodnocení nakonec po odečtení poplatků téměř žádné
investičko je lepší, ale hlavně jako pojistka - když už chcete spořit do fondů (coř ižp je - spoření do fondů), tak je lepší posílat jim ty peníze přímo, bez pojišťovny jako prostředníka - vyjde vás to levněji a tím pádem máte na konci víc peněz :)

Diskuze k otázce

Rony88

Bolí mě oči když vidím,že někdo staví investičko pred kapitálovku a ještě si myslí,že pobere víc. Ha ha ha.
Dělám finančního poradce.
Dělal jsem jak investička tak kapitálovky v poměrně slušných číslech do počtu.
Investičko - supr věc pokud je na dlouhou dobu a nepřijde další světový finanční poprask. To se pak blbě klientům vysvětluje,že proč tam mají o třetinu míň peněz než tam vložili, tady vítězí ten kdo dál cpe peníze do investička a nakupuje za míň peněz víc podílových jednotek.Krize pomine a jsme v zelených číslech.Ale čekat dalších 5let na peníze??? No jak chcete.

Kapitálovka - poberete co jste tam nastrkali plus něco málo na úrocích plus další výdělek je v daňové odečítatelnosti a pokud máte dobrou pojišťovnu tak další plus je,že máte bonus za létá trvání pojistky a nemusí se jednat o zanedbatelné částky.

Co si zvolit? Zeptejte se sami sebe co chcete. Jít do určitého risika s vidinou slušného zisku nebo když neprší alespoň kape,ale máme to jistější :D

V případě dotazů mě najdete zde:
rony85@email.cz

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 689
Zlatý mosoj 416
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 211
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 156
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.