opa

Zvýšení tarifu.

Když se dívám na nějaký film ne bo i sportovní přenos,tak mě obraz seká nebo se tam oběvuje"Ukládání do vyrovnávací paměti"A obraz se úplně zastavuje než naběhne 100%.Mám tarif na intrnetu 6Mbps Download,2Mbps Upload.Když si zvednu tarif na 10Mbps Download,2Mbps Upload.Budu mět lepší příjem?Děkuji.
Doplňuji:
RAM mám 3GB.čau.

Nejlepší odpověď
mosoj

Úplně jednoduché. V tom okamžiku je rychlost stahování dat nižší než potřebuje přehrávač k přehrávání. Takže se přehrávaní zastaví a čeká se, až se potřebný objem dat načte do té vyrovnávací paměti.

Rychlost kterou máte ve smlouvě není garantovaná ale je tím míněna nejvyšší možná. Rychlost se v průběhu dne i stahování mění v závislosti na mnoha podmínkách. Schválně si změřte stabilitu připojení. Je to poměr nejvyšší a nejnižší rychlostivyjádřené v procentech, během doby měření referenčního paketu. Pokud to bude do 50%, je to kolísání rychlosti velké i po tu krátkou dobu měření rychlosti.

Zvýšení tarifu pomoci může ale také nezaručí !!! Ani při zaručené !! rychlosti
1,5 Mbps se nic nezastavuje.

Rychlost stahování ale není dána jenom okamžitou rychlostí stahování vašeho poskytovatele, ale také okamžitým stavem na serveru. Pokud bude server přetížen, mužete mít rychlost připojení jakou chcete a půjde to pomalu.
I jako laik si dovoluji podotknout že to s hardwarem vašeho počítače nejspíš nesouvisí.

Další odpovědi
beer

Rychlost by měla stačit (pozor, někdy je skutečná rychlost jiná), spíš se jedná o vybavení PC (karta, RAM..)

bolak

Máš namysli sledování filmů online a živých sportovních přenosů předpokládám.

Pokud se ptáš na pořady ze stránek ceskatelevize.cz, tak tam to jede přes flash a hodně záleží kvalitě přenášeného obrazu. Pokud by sis nastavil nejhorší kvalitu, tak by ti to mělo jít slušně, ale i tak můžeš mít třeba hodně pomalý počítač nebo integrovanou grafickou kartu a pak se ti to video bude trhat. Mě se tohle taky stává, a to mám 25mbit, ale dělají mi to jenom videa z české televize. Vždycky po dvou minutách se zaseknou, a začne to psát: načítá se..načítá se.. trvá to pokaždý víc jak 10 vteřin a když se to nakonec načte, tak se navíc posune ještě o několik vteřin nazpátek.
Na internetu jsou na to tucty stížností, ale ČT prostě počítala s tím, že si každej pořídí dělo s grafikou za 10 papírů, procákem za dalších 10 papírů a připojení 100Mbit, jenom proto aby moch sledovat videa z archivu online.

Pokud se ti to opravdu tak moc zasekává a rychlost internetovýho připojení si chceš navyšovat jenom kvůli tomuhle, tak si to video radši stáhni na disk a přehraj si to pak normálně v přehrávači, tam už se ti to trhat nebude.